top of page
İmza Atan Adam

Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetlerimiz

Tüm gayrimenkul alım satım, kiralama süreçleri ile ilgili güvenilir danışmanlık hizmetlerimiz ile her aşamada kazançlı çıkmanızı sağlıyoruz. 

95738849_2547994818786596_2760850500227170304_n_edited_edited.png
If you have a little bit of time left, h

01

Rakip ve Pazar Analizi

Mülkünüzün en doğru fiyata satılması veya kiralanması için doğru fiyat çok kritiktir. Piyasasının üstünde fiyatlanmış bir mülkün satışı da gecikmeli olacaktır. Altında bir fiyat ise gelirinizden kaybetmenize neden olur. Bu sebeple biz sizin için en doğru fiyatı pazar ve rakip analizleri ile belirler ve mülkünüzün en karlı ve en hızlı şekilde satılmasını sağlarız.

02

Satışa Hazırlık

Mülkünüz ile ilgili pazarlama faaliyetleri öncesinde yapılması gerekenleri sistematik ve planlı bir şekilde sizin için tamamlarız ve sürecinizin eksiksiz ilerlemesini sağlarız. Mülkünüze ait tüm bilgileri toplar ve talep sahiplerine en etkili şekilde sunulması için tüm hazırlıkları tamamlarız.

Image by Bernd Klutsch
Dinamik Web Sitesi (1).png

03

Raporlama

Güçlü sistem alt yapımız ve dijital dönüşüme yapmış olduğumuz yatırımlar ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Mülkünüzün satışı ve kiralanması sürecindeki tüm aşamalarda anında ve otomatik olarak size bilgilendirmede bulunuyoruz.

04

Satılık Tabelası

Satılık kiralık tabelalarımız ile mülkünüzün dikkat çekmesini ve potansiyel alıcılara etkin bir şekilde ulaşılmasını sağlarız. 

Dinamik Web Sitesi (7).png
bottom of page